Lackfi János kreatív írás óráján jártunk

hirvelo_honlaprahiirvelo2_honlapraNéhány érdeklődő tanulóval nemrégiben a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban jártunk, Lackfi János kreatív írás foglalkozásán vettünk részt. Ott találkoztunk Orosházi Katalinnal, aki a Szent László Kórház Gyermekhematológiai és Őssejt-transzplantációs Osztályának lapját, a Hírvelőt szerkeszti. Ő elmesélte, lapjukat azoknak a gyerekeknek készítik, akik betegségük miatt kénytelenek hosszabb időt eltölteni a kórházban. Ezekkel az írásokkal ösztönözni szeretnék őket, hogy kreatív tevékenységgel, írással, festéssel töltsék idejüket. A szerkesztőnő nagyon megörült, amikor hallotta, hogy a mi iskolánkban antológia született tanulóink írásaiból. Kérte, küldjünk neki néhány verset. Ezekből  az “ajándék” versekből  a tavaszi lapszámban meg is jelent kettő, Labodics Eszter és Tácsi Gábor versei. Gratulálunk a szerzőknek a megjelenéshez, reméljük az írások  inspirációt adnak majd a kis betegeknek!

Hírvelő

A bejegyzés kategóriája: irodalom
Kiemelt szavak: , .
Közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .